تبلیغات
خفرک« شهر آسمان»

تلنگری بر سخنان سردار کریمی قدوسی در مجلس

تلنگری بر سخنان سردار کریمی قدوسی در مجلس

                                               

جناب کریمی قدوسی!

آن قدر سخنانی که امروز در نطق خود در مجلس بیان کردید بی مایه و بی پایه بود که نخواستم بدان جواب بدهم زیرا نمی ارزد انسان وقت خود را صرف آن نماید.اما با این حال با وجود کسالت بر آن شدم که بسیار گذرا به چند نکته اشاره کنم. 

1.در موردجنگ صفین و حد وسط و اعتدال صحبت کرده و آن را عامل شکست سپاه اسلام دانسته اید؟! عجبا! ظاهراً کشف بزرگی کرده و به جامعه ارایه داده اید!

آقای کریمی قدوسی شما در این سخنان به آقای روحانی نتافته اید بلکه حضرت علی(ع) را به زیر سوال برده اید! چه آن صلح تحمیلی بوده باشد و چه اعتدال و قرآن بر سر نیزه کردن و فریب خوردن مردم، اما رهبر زمان که رهبری معصوم هم بودند، تشخیص بر آن دادند که جنگ خاتمه یابد. مگر علی نمی توانست به اندازه یک شمشیر به مالک اشتر وقت بدهد؟! اما چرا نداد؟ زیرا اگر داده بود امروز الاسلام و الّسلام!

این چه سخنانی است که بر زبان می آورید؟ این چه تشابهات بدون جایگاه و ارزشی است که برای کوبیدن رقیب  خود در خانه ملت بر زبان می آورید؟!

2. نوشته اید می گویند نمی شود مردم را با سلاق به بهشت برد و....

مگر دورغ می گویند؟! مگر در کشور ما الان عده ای تند رو همین کار را نکرده اند؟!  آری واقعاً اینطور است که باید مردم را بازور به بهشت برد؟ مگر همین فداییان گروه شما نبودند که گفتند و نوشتند اگر آن روز « باتوم بود و ما بودیم» فاطمه زهرا( س) دنده اش نمی شکست و ...؟! چرا علی (ع) دست به باتوم نبرد؟ چرا؟!

آقای کریمی قدوسی، برخی از پیامبران نزدیک به ده قرن عمر کردند و کمتر از 80 نفر بدان ها پیوستند! شما بدین امر فکر کنید! آیا ماآن صبر را داریم؟ آیا ما از دین و قانون جلوتر هستیم و باید باشیم؟

3. از دلواپسان نوشته اید؟این دلواپسان در زمان دزدی های میلیادری کجا بودند؟ این دلواپسان در باره مرتضوی و آن همه پای کوفتن بر بیت المال چه عملی انجام دادند؟ شما در باره هاله نور احمدی نژاد و آن همه دروغ چه عکسل العملی نشان دادید؟! صدها و شاید هزاران بدبختی که در زمان دولت قبل بر این مردم وارد شد آیا شما آن ها را دیدید یا ندیدید؟

4.از آقای ظریف خواسته اید که در سازمان ملل جلوی آمریکا دست بر میز بکوبد و پا بر زمین!

آقای کریمی قدوسی ، جناب دکتر ظریف یک دیپلمات است و مثل شما نظامی نیست، این الدرم شما باید در میدان کارزار کارایی داشته باشد. وآنگهی گروه دیپلماتیک ما مورد تأیید مقام معظم رهبری است. آیا شما ولایت را قبول دارید؟ این سخنان شما نشان از نداشتن التزام  به ولایت فقیه است .حال خواسته یا نا خواسته!

5. از آقای مصباح گفته اید ....

آقای کریمی قدوسی بنده برای آقای مصباح به عنوان یک دانشمند احترام قائلم اما در این کشور ما خط قرمزمان آقای مصباح نیست! آقای مصباحی که آن طور بین زمین و آسمان سیر فرمودند و احمدی نژاد را تأیید کردند!!!

بگذریم نمی خواهم از برخورد های آقای مصباح با امام و انقلاب و غیره سخنی به میان بیاورم زیرا برای عالمان در هر رشته احترام قایل هستم.

6. آقای کریمی قدوسی شما دین را چطور می خواهید به مردم دیکته کنید؟ چرا در انتخابات از نیروهای تحت امر خود استفاده ابزاری می کردید؟ چرا در فارس در خرداد 76 شما از بودجه بیت المال له آقای ناطق و علیه آقای خاتمی استفاده کردید؟! و چرا آن را منتسب به رهبری نمودید حال آنکه رهبر معظم انقلاب بعدها با گلایه آن را رد کردند؟ شما مسلمانید؟ شک ندارم! اما این رسم مسلمانی است که با مخالفان این طور برخورد کنند که شما می کنید؟ شما که اینطور صدایتان را بالا می برید در زمان احمدی نژاد چرا ساکت بودید؟

7. من معتقدم ما باید دست به دست هم بدهیم و همه گروه ها در قدرت و در سرنوشت این کشور دخالت داشته باشند. و مزید بر آن اعتقادم بر این است که اگر این طور افسار گسیخته پیش برویم سر از جاهای بد در می آوریم، چنانکه برخی در اول انقلاب چنین کردند و امروز منفور ملت بزرگ ایران هستند!

8. گروه اصول گرا و پایداری نشان داده است که تمامیت خواه بوده و هست و اگر مهار نشود خواهد بود!!! اما باید بدانید که بدون حضور گروه های اصلاح طلب این کشور روی خوش نخواهد دید و طاقت و تاب مردم هم حدی دارد! شک نکیند. و نگذارید این حاصل خون شهداء بر باد رود.

9. 25 سال زمان حضرت امیر را با زمان حال  مقایسه کرده اید؟ این جا هم مقایسه شما مع الفارق است! زیرا حضرت خانه نشین بودند اما رهبری الان در راس امور است. نوشته اید خواص به رهبری ظلم کرده اند و منظورتان اصلاح طلبان و سایر مخالفین تفکر شما هستند! عجبا که این همه قهرهای  چند روزه ، اخراج های وزرا در خارج و داخل و انتصابات بدون نظر رهبری و دور زدن قانون توسط دولت قبل و خود یاران شما در مجلس را از  قلم می اندازید!

10. از زمان جریانات 88 اکثر اصلاح طلبان و مطلعین و نیز معتدلین در سیاست و بسیاری از جامعه شناسان می گفتند آقای احمدی نژاد دورغ زیاد می گوید! به مردم کلک می زند! آشوب طلب و غوغا سالار است و از دگر سو نخبه کش است، همه چیز را امنیتی کرده است؟ در رای و نظر خویش مستبد است و.... چرا به همین جرم این افراد را یا زندانی کرده یا کتک زده و یا گروه های شبه تروریست احمدی نژاد آن ها  را ربوده و تنبیه می کردند بدون این که حکمی صادر شود. و حال پس از سالیان حتی مراجع تقلید ما بدان خصوصیات احمدی نژاد بطور تلویحی اشاره می کنند!

و سخن آخر این که این کلمات بریده بریده را از روی دلسوزی برای انقلاب نوشته ام . انقلابی که با دست همین مردم پیروز شد. جنگی که همین مردم اداره کردند ، جوانانی که پس از برگشت از جنگ بلایی سرشان آمد که ..... بگذریم. ...

بیایید به جای این غوغاسالاری به فکر بیکاری جوانان خود باشیم. پیامبر اکرم( ص) فرمودند:  فقر از این درب وارد شود، ایمان از آن درب خارج می گردد. این همه بیکار دارای مدارج عالیه ! این همه فقر و بدبختی! این همه نا امنیتی شغلی بخصوص در بین قشر کارگر....

من سخن خویش با شما گفتم خواهی بپذیر و .....

تاریخ ارسال : سه شنبه 1393/03/20 21:03 | نویسنده : admin

لطفا دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.