فرهیختگان منطقه در انتخابات پیش رو جواب برخی را خواهند داد

  فرهیختگان منطقه  در انتخابات پیش رو جواب برخی را خواهند داد

این روز ها در چند سایت متعدد کار بسیار پسندیده هیئت تحریریه نورباران ممسنی و رستم  پیرامون برگزاری جلسه ای در باره توسعه شهرستان با حضور نمایندگان ادوار مجلس   منتشر گردید.

 

سوای از این که در این جلسه حتی یک کارشناس و متخصص توسعه وجود نداشت ، همچنین آقای انصاری و دکترامینی در این جلسات دیده نمی شوند و مهم تر از همه آقای شفیعی هم غایب بودند، اما ماهیت کار، بسیار زیبا و قابل توجه است. البته بنده صحبت های این دوستان نماینده را قبول ندارم که ازهمکاری حرف به میان می آورند. مگر همین ها نبودند که پایشان به بهارستان نرسیده آن چنان تصفیه ای راه می انداختند که هنوز آثار نابهنجار آن در شهرستان های ممسنی و رستم پا برجاست.

بدون تعارف و با عرض معذرت از همه دوستان نماینده ادواری که خدمت همه علاوه بر ارادت داشتن ، دوست و برخی همکار هم بوده ام، حرف هایی در دل دارم که باید بزنم. امانمی شود همه چیز را از درون این سینه بیرون ریخت . نمی خواهم از بعد تخصصی توسعه وارد سخنان رد وبدل شده ، بشوم و آن سخنان را واکاوی کنم بلکه به طور کلی بنا را بر این گذاشته ام که چند مطلب را یادآوری کنم.

صحبت از همکاری بود. در زمان 8 سال نمایندگی آقای شجاعیان یاد داریم یک طیف خاص در شهرستان بر سر او چه آوردند و با برادران در جهاد سازندگی به دلیل همراهی با او ، چه برخوردی هایی شد... بگذریم....

آقای موسوی هم به محض ورود به مجلس تا توانست تغییرات داد. البته شهر نورآباد در ید خودش بود. اما این بار قدرتش بیشتر شد.چه کسی را به همکاری دعوت کرد؟ ما نمی دانیم !

آقای اللهیاری نیز موقعی که وارد شد، به حق به طرف دارانش کمک کرد. البته حل کردن مشکل حمل و نقل را من در کارنامه ایشان قابل توجه است! ایشان معلم من بوده اند ، باید ببخشند اما  می خواهم حرف دل خود و بسیاری از این مردم را زده باشم.

آقای انصاری که من نفهمیدم کی نماینده شد و کی تمام کرد. آقای امینی نیز مزید بر این که بیشتر از آن که یک نماینده باشد یک فرد حزبی  و گرفتار سیاست بود، تغییراتش بسیار در شهرستان در سطح مدیران خارج از رویه بود.همکارانش که بودند و چگونه با نماینده قبلی همراه بودند، من نمی دانم.

تا این زمان من زیاد وارد مسایل نمی شدم زیرا شغلم ایجاب می کرد که از صحنه دور باشم . هر چند یک کارشناس علوم اجتماعی بودم.

در زمان آقای احمدی ، هم از طرف یکی از کسانی که در موفقیت ایشان نقش اساسی داشت و هم از طرف خودم به او پیشنهاد همکاری( نه پست گرفتن) داده شد، با آن که رشته کارشناسی ارشد من توسعه روستایی بود و می توانستم مفید باشم، اما هیچگاه ایشان در یک جلسه ( مگر در یک جلسه میزبان که صاحب خانه مرا دعوت کرد) ، ایشان را زیارت نکردم.

در زمان آقای مرادی من بارها نسبت به عملکردشان  اعتراض کردم که بلافاصله پس از متوجه شدن با چند نامه که رد و بدل شد و در مجلس هم همدیگر را ملاقات کردیم ، مسایل شفاف تر شد . ایشان گفتند چرا تا الان به من اطلاع ندادی! عمر نمایندگی اش هم کفاف نداد. البته من ندیدم این دو برادر یا سایر نمایندگان چگونه با هم هماهنگ بودند؟! و چه همکاری داشنمد.

آقای شفیعی که در حقیقت از میان نمایندگان شهرستان ما در هشت دوره گذشته یک پدیده است. ده ها بار تقاضای همکاری، ده ها نامه ، ده ها پیغام ، ده ها انتقاد.... گوشش بدهکار نیست بماند ، طرفدارانش نیز به سایت های منطقه اجازه انتشار انتقادات از ایشان را هم نمی دهند. از نظر همکاری هم یک فرم منتشر کرد و من مطلع نیستم از کدام متخصص و تحصیل کرده استفاده کرده و کدام جلسه ای با تحصیل کردگان ( حداقل در تهران) گرفته باشد. سایت منتسب به او هم بیشتر روی سخنش با افعانستان و پاکستان و مسایل رشته ای اوست!!!

ممکن است ، همین آقای شفیعی فردا روزی در چنین جلسه ای بگوید من حاضرم همکاری کنم، اما الان خودش در او ج تک روی است! من نمی خواهم کلمه استبداد و دیکتاتوری را به کار ببرم. هرچه باشد او نماینده ما و یک تحصل کرده  و استاد دانشگاه است و باید حرمتش نگه داشته بشود.

سوال:

نماینده محترم، نمایندگان محترم ادواری ، مردم خوب، پاسداران، جانبازان، رزمندگان دفاع مقدس شما قضاوت کنید ، کدام یک از این دوستان که غیر از آقای شفیعی با همه آنها آشنایی کامل و دوستی دارم، پس از ورودشان به مجلس و نشستن بر کرسی نمایندگی حاضر به دراز کردن دست به سوی سایر نمایندگان دوره های گذشته پرداختند؟! کدامیک؟ نگر این که در پرونده ای مشکل ایجاد کرده باشند.

چند با تشکیل جلسه نمایندگان ادواری داده اند( بغیر از این ابتکار خوب آقایان در نورباران که جای تشکر دارد) در حالی که بیشتر شهرستان ها ، حتی آنان که خیلی محروم هستند چنین جلساتی تشکیل داده اند.

بنابراین ، فرهیختگان شهرستان های ممسنی و رستم فراموش نمی کنند که در این مدت با آنها چه برخورد هایی شده است. با صحبتی که با بسیاری از این دوستان شده است، مقرر شده است که در انتخابات آینده با چشم باز تری جلو بروند و کسی را انتخاب کنند که نه با مردم بیگانه باشد و نه با خواص. جواب برخی بی مهری ها را  تنها در انتخابات می توان داد ، فرهیختگان و مردم ابزار کاری غیر از این ندارند. در مان انتخابات بسیاری از این نامه ها ی بی جواب، و ن قلت ها و امثال آن به بیرون اشاعه داده می شود.

فردا روز دیگر نماینده نیاید و بگوید من اعتقادم این است که ما باید از نمایندگان قبلی و از تجربه آنها استفاده کنیم زیرا کسی به چنی حرف هایی در آن زمان طرفی نمی بندد.

تاریخ ارسال : جمعه 1393/03/2 14:24 | نویسنده : admin

لطفا دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

تاریخ ارسال : جمعه 1393/03/9 16:56
سلام جناب آقای یوسفی. من منکر عدم لیاقت شفیعی و .. واسه نمایندگی این شهرستان نیستمم. گمانم که همه ی اهالی این شهر از عملکرد نمایندگان مجلس به ستوه امده اند. اما در چن مدتی که تارنمای اینترنتی شما را چک میکردم احساس میکنم تمام این مطالب و انتقادات برای پیدا کردن روزنه ورود به مدیریت شهرستان هست و میخواهید باج گیری کنی کنید یا به نحوری حق سکوت!انشاالله که اینطور نباشد و مطالب شما صرفا از روی دلسوزی باشد. پایدار باشید
کمی تحقیق کنید، زاویه دید من خیلی بزرگتر از مدیریت در سطح شهرستانی چون ممسنی و رستم است. من مدیریتی خیلی گنده تر از این ها دارم. به چنین عقلی اعتماد نکن زیرا دارای نقصان زیادی است. من همه حرف ها را مستند زده ام. احتیاج به هیچ باج گیری هم ندارم. دارم از حق مردم دفاع کی کنم. تنها آقای شفیعی هم نیست. آقای احمدی نژاد ، رحیم مشایی؛ برخی از وزراء، آقای روحانی و بسیاری در تیر رس انتقادات من قرار دارند. من فکر می کنم شما اگر خودتان را معرفی می کردید. خیلی خوب بود.لطفاً از این حرف های کم قیمت نفرمایید.من یک انسان علم دوست هستم نه پست دوست. چهار سال زودتر از موعد مقرر هم بالاترین پست در حدم را تحویل دادم. خیلی سال ها که آقای شفیعی یی وجود داشته باشد، یوسفی وجود داشت و دولت آقای احمدی نژاد حاضر بود به پسته های بالایی بدهد. به نظر شما کسی که پستش در حد یک وزیر بوده و از آن دل کنده است ، عقل قبول می کندکه بیاید و در حد یک شهرستان مسئولیت بپذیرد؟! کمی فکر کنید!!!
ضمناً به این آدرس هم بروید تا بدانید که بنده اهل زدو بند نیستم:www.Danshbumi.ir
ضمناً برخی شروع به تهمت های زیادی کرده اند. که جوابشان به موقع داده خواهد شد. انتقاد را به نامه نگاری و درست کردن پرونده و شایعه پراکنی علیه دیگران نمی شود ، پاک کرد. البته این جا منظورم حضرتعالی نیستید. برخی می گویند فلانی برای پست است، که اشتباه است. برخی می گویند برای خودنشان دادن است باز هم اشتباه است زیرا من یک نویسنده و یک شاعرم اکراً مرا می شناسند.ضرورتی به این نیست که 6000 کیلومتر مربع سطح در ممسنی و رستم مرا بشناسد. از طرفی آن انسان هایی که در دفاتر آدم های مذهبی تهمت به دیگران می زنند بدانند خوارج نهروانند. یوسفی از روی هوا و هوس حرف نمی زند. یوسفی رزمنده بوده است، یوسفی جانباز است، یوسفی انقلابی است. بیایند تا در حضور مردم در یک برنامه زنده با هم مناظره کنیم. از تاریخ اسلام ، از عربی؛ از جامعه شناسی و توسعه، از نماز و روزه و اصول دین . ببینم این آدم ها چقدر بارشان است بعد ادعا داشته باشند. ( عرض می کنم این جا منظورم حضرت عالی نیست. اگر مرا نمی شناسی بدان من این خصوصیت را ندارم. اگر هم ناخواسته بدان دچار شده ام دعا کنید خدا مرا هدایت کند. انشاء الله

admin

تاریخ ارسال : جمعه 1393/03/9 16:56
سلام جناب آقای یوسفی. من منکر عدم لیاقت شفیعی و .. واسه نمایندگی این شهرستان نیستمم. گمانم که همه ی اهالی این شهر از عملکرد نمایندگان مجلس به ستوه امده اند. اما در چن مدتی که تارنمای اینترنتی شما را چک میکردم احساس میکنم تمام این مطالب و انتقادات برای پیدا کردن روزنه ورود به مدیریت شهرستان هست و میخواهید باج گیری کنی کنید یا به نحوری حق سکوت!انشاالله که اینطور نباشد و مطالب شما صرفا از روی دلسوزی باشد. پایدار باشید
جوابم همان جواب بالایی است.

admin

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو